Contact

 

Bezoekadres   scholencombinatie Delfland
Van Bleyswijckstraat 72
2613 RT  DELFT
       
Postbus  
Postbus 470
2600 AL   DELFT
Telefoon
Telefax
 
015 2000014
015 2000016
         
e-mail adres   info@sc-delfland.nl
         
         

 

 

 

 

Rector  CLD dhr. drs. J.S. Zijlstra
j.zijlstra@scodelft.nl
   
Rector  Grotius College dhr. J. te Marvelde, bestuurder a.i.
j.temarvelde@grotiuscollege.nl
   
   
   
Locatiedirecteur dhr. C.L. Barto
c.barto@sc-delfland.nl
   
Locatiemanager dhr. G.J. Kühne
g.kuhne@sc-delfland.nl
   
   
   
Unitleider klas 1 dhr. M. Beets
m.beets@sc-delfland.nl
   
Unitleider klas 2 mw. A. Kuster
a.kuster@sc-delfland.nl
   
   
   
Unitleider sector Economie
(profiel E&O en HBR)
dhr. J. Rombouts
j.rombouts@sc-delfland.nl
   
Unitleider sector Zorg en Welzijn
(profiel Z&W)
dhr. D. Rijnsdorp
d.rijnsdorp@sc-delfland.nl
   
Unitleider sector Techniek
(Profiel P.I.E.)
dhr. M. Jansen
m.jansen@sc-delfland.nl
   
   
   
Zorgcoördinator mw. H. ten Wolde
h.tenwolde@sc-delfland.nl
   
   
   
Decaan klas 1 en klas 2 mw. J. de Zeeuw
j.dezeeuw@sc-delfland
   
Decaan klas 3 en klas 4 dhr. T. de Kruijk
t.dekruijk@sc-delfland.nl
   
   
   
Remedial Teachers mw. P. Fredriksz
p.fredriksz@sc-delfland.nl
  mw. J. Koopman
j.koopman@sc-delfland.nl